گروه رسانه ای

گروه رسانه ای میدیا با گذشت 52 سال از تاسیس خود، با چشم انداز "بهترین نوآوری های زندگی"، فلسفه ایجاد زندگی بهتر با فناوری را دنبال می کند. امروزه Midea یک مجموعه فناورانه و متخصص در زمینه‌های خانه هوشمند، الکترونیک، تهویه مطبوع و ساخت، مانند چیلرهای آب سرد و سرد، چیلرهای پیچی و روتاری و مینی، فن کویل‌های مدیا، روباتیک و اتوماسیون است. و رهبر در تجارت دیجیتال بوده است. در مطلب زیر به معرفی چند محصول رسانه ای می پردازیم.
 
بسته رسانه ای پشت بام
آیا تا به حال به این فکر کرده اید که بسته های رسانه ای سقف HVAC چگونه کار می کنند؟ بنابراین به هر حال بسته رسانه ای واحد HVAC چیست؟ واحدهای تهویه مطبوع پشت بام پکیج مدیا یا RTU اغلب بر روی پشت بام ساختمان های تجاری کوچک نصب می شوند تا گرمایش و سرمایش مناطق خاصی از ساختمان را تامین کنند. به صورت پکیج عرضه می شوند و چون به سادگی در کارخانه مونتاژ می شوند به راحتی در کانال های خانه (محل ورود هوا) نصب می شوند.
 
کاربرد Rooftab Media Pack چیست؟
Rooftops Package Media برای گرمایش و سرمایش ساختمان های مسکونی و تجاری استفاده می شود. در مقایسه با سیستم های داخلی، رسانه های بسته پشت بام در برابر آب و هوا و آب و هوا مقاوم هستند. این پنل خورشیدی به رسانه ها اجازه می دهد تا زباله ها، باران، برف و حیوانات کوچک - اما فقط باد را مسدود کنند.
RTU ها نیز محبوب هستند زیرا فضای کمتری را اشغال می کنند و نیاز به نگهداری کمتری دارند. از آنجایی که آنها بیشتر روی پشت بام ها قرار می گیرند، احتمال سرقت یا دستکاری آنها کمتر است. به همین دلیل است که اکثر ساختمان‌های تجاری مانند ادارات، بیمارستان‌ها و مدارس از سیستم‌های تهویه مطبوع پکیجرسانه‌ای پشت بام استفاده می‌کنند. یکی دیگر از بهترین تولید کنندگان سه بسته جنرال است.
 
بسته رسانه ای پشت بام چگونه کار می کند؟
شایان ذکر است که در حالی که پکیج بخاری های پشت بام کمی با سیستم های تهویه مطبوع داخلی متفاوت هستند، عملکرد اصلی آنها یکسان است: آنها شما را در روزهای سرد گرم و در روزهای گرم خنک نگه می دارند.
برخی از سقف های بسته رسانه ای فقط می توانند گرم و خنک شوند، برخی می توانند هر دو را انجام دهند.
 
مانند گرمای سانروف پکیج رسانه ای
یک کلکتور هوا در بالای رسانه ابتدا هوا را با اتصال آن به المنت گرمایش الکتریکی، پمپ حرارتی یا مشعل گاز گرم می کند. سایر RTU ها، اگرچه کوچکتر هستند، اما گرما را از طریق مبدل حرارتی هوا به هوا مانند یک کوره تولید می کنند. اگر سقف پکیج مدیا فقط خنک کننده باشد، یک پکیج کولر هوا و یک واحد خنک کننده وجود دارد و این اتفاق می افتد:
هنگامی که یخچال را ترک می کند، گرما از سیم پیچ اواپراتور در سقف بسته رسانه ای عبور می کند.
با کاهش فشار، مبرد به مایع تبدیل می شود.
همانطور که مبرد به شکل مایع و در ظروف گردش می کند، گرما را از هوای گرم ساختمان جذب می کند.
هنگامی که گرما از هوای یخچال جذب می شود، هوای خنک شده از طریق تهویه مطبوع به سمت فن ساختمان حرکت می کند.
در این مرحله مبرد می سوزد و به گاز تبدیل می شود. در این صورت به کمپرسور سقفی پک پرس باز می گردد تا حرارت را خارج و آزاد کند.
این روند تا زمانی ادامه می یابد که دمای محیط ساختمان با دمای تنظیم شده توسط ترموستات و سایر کنترل های آب و هوا مطابقت داشته باشد.
خنک کننده مدیا پیچ
از کمپرسورهای اسکرو برای خنک کردن آب سرد و تهویه مطبوع استفاده می شود. در کولر پیچی، کمپرسور در بالای کولر گازی قرار دارد، در حالی که در کولر هوا، کمپرسور در پایین سیستم کولر پیچی قرار دارد. رادیاتور داخلی چیلر پیچی آب خنک معمولاً عایق حرارتی است و در سیستم تهویه مطبوع هوا خنک می شود. این نوع مبرد از اواپراتور هوای نرم خارج شده و از کمپرسور تبرید کولر پیچی عبور می کند. یکی از بهترین شرکت های سازنده این محصول هایسنس است.
چیلر را تبلیغ کنید
کمپرسورهای کویل بیشتر در تهویه مطبوع مدیا استفاده می شوند، اما می توانید آنها را در کولرگازی های پایه آب نیز پیدا کنید. معمولاً یک کمپرسور چیلر مدیا در این مدل برای پاسخگویی به بار خنک کننده کافی نیست، بنابراین چندین کمپرسور در یک بانک متصل می شوند. در برخی از محصولات این سایت از کولر گازی رولینگ استفاده شده است.
 
میانگین سیستم VRF
انواع مختلفی از سیستم های VRF وجود دارد.
سه لوله VRF
یک سیستم بازیابی حرارتی VRF سه لوله ای به کاربران امکان می دهد همزمان یک منطقه را گرم و دیگری را خنک کنند. یک سیستم VRF مرکزی سه لوله می تواند برای مدیران ساختمان با نیازهای دمایی مختلف که در تلاش برای کاهش مصرف انرژی هستند مفید باشد. کاربردهای معمولی برای سیستم تهویه مطبوع رسانه ای سیستم VRF، خانه های چند خانواده، دفاتر بزرگ، و ساختمان های بزرگ با کلاس های درس متعدد است.
 
VRF دو لوله
یک سیستم تهویه مطبوع VRF، که معمولا از دو لوله استفاده می کند، می تواند گرم و سرد شود، اما نه به طور همزمان. هر دو سیستم VRF لوله رسانه ای مزایای خود را دارند و لوله ها و اتصالات کوچکتر پتانسیل نشتی را ایجاد می کنند. نگهداری کمتر در طول عمر به معنای صرفه جویی بیشتر برای سیستم VRF Media شما در دراز مدت است.
 
سیستم خنک کننده VRF
سیستم های خنک کننده VRF به هوای بیرونی (گاهی اوقات کانالی) متکی هستند.
مزایای سیستم VRF رسانه ای چیست؟
چه در حال ساخت خانه جدیدی باشید، چه در حال بازسازی یا بررسی مزایای مشتریان فعلی باشید، یک سیستم VRF Media می تواند برای نیازهای تهویه شما مناسب باشد.
سهولت نصب سیستم Media VRF از مزایای آن است. نرم کننده بسیار سنگین است. اگرچه VRF فقط باید توسط متخصصان آموزش دیده و دارای گواهینامه نصب شود، نصب یک سیستم Media VRF در مقایسه با سایر تهویه مطبوع به تلاش فیزیکی بسیار کمی نیاز دارد (بسته به نوع سیستم VRF).